Hedefsan
  • HAKKIMIZDA
  • STANDARTLARIMIZ

Hedefsan

Endüstriyel gıda hammaddeleri sektöründe profesyonel çalışma hayatında edindiği tecrübelerle gelecek için hedeflerini belirleyen kurucumuz M.Ali Kuntoğlu, 1999 yılında iş hayatına ticaretle devam etme kararı almıştır. Çalışma hayatındaki hedeflere ulaştığını belirten HEDEF ismini esas alarak, bugünkü Hedefsan'ın temellerini atmıştır.

Kuruluşumuzdan bu yana; değişmeyen ilkelerimiz, seçkin personelimiz ve sektöre olan katkılarımızla Türkiye'nin endüstriyel gıda hammaddeleri dağıtımında öncü firmalarından biri olmayı başardık.


Hızlı ve etkin büyüme grafiğimizi kesintisiz sürdürürken ithalat ve ihracat alanlarında etkinliğimizi arttırdık. 2012 yılında Kempostar ve 2015 yılında Enkastar markaları ile yapmış olduğumuz ortaklıklarla da hizmet alanlarımızı daha kapsamlı hale getirdik.

Temsilciliklerini yaptığımız güçlü markalar ve onların sahip oldukları geniş ürün yelpazeleriyle; yerel ve küresel boyutta farklı ürün gruplarında üretim yapan gıda üreticilerinin hammadde ihtiyaçlarını tek adresten karşılayarak, toplam çözüm sağlayıcısı olmak tek hedefimizdir.

Temel ilkemiz; tüketicinin yaşam kalitesini artıran ve kaynağı belli ürünleri sunarak, sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde faydalı olmak, hizmetlerimizin bütününde bu düşünceyi ve ilkelerimizin merkezinde tutmaktır.


Attığımız her adımda ve aldığımız her kararda; tüketicilere, iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve gelecek nesillere değer yaratmak asıl amacımızdır.
Başkanın Mesajı

Değerli Dostlarım,

HEDEFSAN A.Ş. Anadolu'da kurulan aile odaklı bir şirket olmasının yanında, yerel ve küresel platformda elde ettiği başarılar ve yaptığı çalışmalarla amatör çalışma ruhunu bozmadan, kurumsal bir firma haline gelerek sektörün lider firmalarından biri olmuştur.

Türkiye ve yurtdışında dinamik bir müşteri portföyü olan ve sektörde hizmeti bir görev kabul eden Hedefsan; tüm çalışanlarıyla, yönetim kadrosuyla ve stratejileriyle uluslararası hammadde piyasalarını yakından takip ederek hızlı değişen piyasalarda en etkin ve verimli hizmeti sunmaktadır.

Başarıya giden yolda yakaladığı fırsatların yanı sıra birçok engeli aşan şirketimiz; her zaman temel prensiplerine sadık kalarak, değerlerinden ödün vermeden sektördeki varlığını ve etkinliğini sürdürmüştür.

Profesyonellikle başlayıp, ticaretle devam eden 28 yıllık çalışma hayatımda bana katkı sağlayan ve desteğini esirgemeyen başta sevgili ailem olmak üzere, özverili çalışanlarımıza, değerli iş ortaklarımıza ve müşterilerimize içtenlikle teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.


Mehmet Ali KUNTOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

Standartlarımız

Faaliyet gösterdiğimiz gıda hammadde pazarında; ticari ilişkilerin ötesinde toplumsal çalışmalarımızla da paylaşılan değerler yaratmaya odaklanırız. Gıda zincirinin son halkasındaki tüketicinin iyi beslenmesi, yaşam kalitesinin artması ve sağlıklı nesillerin yetiştirilmesi, değer paylaşımlarımızın temelini oluşturur.


Sektördeki iş ortaklarımızla ticari ilişkinin ötesinde, bilgi birikimi paylaşımı yaparak, yan fayda ve gelir sağlamaya yönelik projeler sunar ve en iyi uygulamalarla üreticilerin gelişimi için değer katarız.

Gıda zincirinin tüketiciye dokunan halkalarında; katma değerli ve zenginleştirilmiş ürünler sunarak tüketicinin yaşam kalitesini her zaman yükseltmeyi hedefleriz.

Faaliyetlerimizle; toplumsal yaşama, doğa ve çevre ile ilgili politikalarımız aracılığıyla katkı sağlarız.

Uluslararası iş ve bilgi ağımızla gıda zinciri dahilindeki gelişmeleri ve iyileştirmeleri izler; üreticiler, tedarikçiler ve tüketicilere daha iyi ürün ve hizmet sunmak üzere çözümler geliştiririz.

Topluma katkı sağlamayı kurum itibarının gerekliliklerinden biri olarak görür ve bu yaklaşımımızla kamuoyuna örnek olmayı hedefleriz.

HEDEFSAN olarak biz, paylaşım odaklı sürdürülebilir ekonomik ve toplumsal değerleri sunarken;

Tüketiciler için kolay erişilebilir nitelikli beslenmeyi,

Üretici için sürdürülebilir iş modelini,

Tedarikçiler için bilgi birikimini paylaşmayı ve yatırımların sürekliliğini üstlenir,

Toplum için yaşanılabilir bir doğa ve kaynakların korunmasına odaklı sürdürülebilir çevre anlayışını benimseriz.